loader image

Studio Dekoracji
w Jeleniej Górze

Jedyne w swoim rodzaju takie studio w Jeleniej Górze
Dowiedz się więcej

Jesteśmy do waszej dyspozycji
o każdej porze!

Balony z personalizowanym napisem

Balon z własnym napisem to wyjątkowy prezent! Każda obdarowana osoba na pewno poczuje się wyjątkowo widząc swoje imię na otrzymanym balonie.

Balony napełnione helem

Możesz u nas zamówić balony napełnione helem! To idealny pomysł na wyjątkowy prezent lub element imprezy.

Balonowe zestawy prezentowe

Zapraszamy do zamawiania niestandardowych giftów! Kreatywne prezenty z balonem lub w balonie, na pewno zachwycą każdego obdarowywanego!.

Omówienie realizacji każdej imprezy

Porozmawiamy o Twoich wymaganiach i przedstawimy najlepszą ofertę. Oferujemy kompleksową organizację imprez firmowych i prywatnych.

Konsultacje dot. dekoracji okazjonalnych

Wykonujemy dekoracje balonowe i kwiatowe do firm, domów, na wesela, bankiety, jubileusze.
Upiększymy najważniejsze dni w Twoim życiu!

Florystyka funeralna

Na zamówienie wykonujemy kompozycje funeralne z myślą o pożegnaniu osoby zmarłej. Zajmujemy się przygotowaniem indywidualnych wieńców oraz wiązanek.

Imprezy integracyjne Jelenia Góra

Potrzebujesz pomocy w organizacji lub dekoracji imprezy, konferencji czy imprez integracyjnych w Jeleniej Górze? Trafiłeś w odpowiednie miejsce! Silver-bird events to profesjonalna agencja eventowa, która dzięki swojemu profesjonalizmowi oraz energii zaplanuje Twoje magiczne chwile.

Nasz zespół składa się ze z doświadczonych specjalistów, którzy przygotują dla Ciebie wybrane wydarzenie. Rozumiemy jak ważne dla budowania zespołu są imprezy integracyjne. Z tego powodu do każdego zlecenia podchodzimy ze starannością i wcześniejszą analizą potrzeb naszych klientów w Jeleniej Górze i okolicach.

Współpracując z nami, poza wsparciem w planowaniu i realizacji wydarzenia, otrzymujesz także pakiet kreatywnych pomysłów. Nasza wieloletnia współpraca z różnymi firmami pozwoliła nam wypracować skuteczne rozwiązania - wiemy jak się wpasować w potrzeby danego klienta. Nasze doświadczenie i znajomość branży gwarantują, że Twoje imprezy integracyjne w Jeleniej Górze będą zorganizowane na najwyższym poziomie.
Skontaktuj się
crossmenu