loader image

Mikołajki w Pałacu


Święta, Święta…i po Świętach 😀

Na pewno każdy z nas ostatnio wypowiedział, albo usłyszał te słowa.

Choinki, światełka, magiczna aura Świąt już niestety za nami. Ale My chcielibyśmy powspominać, niemniej magiczne MIKOŁAJKI 😉

W tym roku mieliśmy przyjemność organizować imprezę świąteczno- mikołajkową dla jednej z firmy w naszym województwie. Event odbył się w przepięknym Pałacu, co wyjątkowo wzmocniło klimat Świąt. Skromnie dodamy, że bez przepięknych ozdób, światełek, choinki i dekoracji bufetów, to samo miejsce nie nabrałoby magicznej aury.

Dla naszych Gości przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji!!

Oczywistym jest, że Gwiazdą wieczoru był sam MIKOŁAJ! Ale nie zabrakło też animacji dla dzieci (a było ich ok 80) i stanowisk VR dla większych dzieci (i nie tylko 😉 ). Uczestnicy imprezy mogli korzystać z iście gwiazdorskiego fotolustra, a cały wieczór nastrajał nas zespół muzyczny, przygrywający świąteczne piosenki. Ahhh… co to był za magiczny czas!!

Pałacowe wnętrza przywitały wszystkich Gości (ok. 300 osób) lampką szampana, a następnie zaprosiliśmy na poczęstunek, przy przepięknie przygotowanym bufecie. Znaleźć tam można było tradycyjne potrawy wigilijne, fingerfoody oraz duuuuuużo słodkości. Osobiście nie mogliśmy się napatrzeć na bufet słodyczy dla dzieci!

Bardzo dziękujemy całemu zespołowi Pałacu, za tak przepiękne i profesjonalne przygotowanie. Było nam bardzo miło współpracować z tak fantastycznymi osobami.

A wszystkich naszych przyszłych Klientów, zapraszamy do współpracy.

Zaprzyjaźniony nam Pałac daje ogrom możliwości, od małych imprez do eventów na ponad tysiąc osób!!

Zapraszamy na krótki film i do fotogalerii.

Zobacz również

crossmenu