No tak, kolejny intensywny dzień pracy za nami. Kolejny udany wyjazd do Stolicy.Możemy śmiało stwierdzić, że polubiliśmy się z nią :)

Konferencja odbyła się w środę, ale my prężnie działaliśmy już we wtorek.Transport materiałów, przygotowanie sali od strony technicznej, próba sprzętu, sporządzenie pakietów konferencyjnych dla uczestników, skoordynowanie zespołu organizacyjnego, uff ff trochę tego było.

 

Na odpoczynek mogliśmy udać się dopiero w późnych godzinach wieczornych.Konferencja rozpoczęła się o 9.00 w środę.Oczywiście Silver Bird Events czuwał już na swym posterunku dużo wcześniej.Sala gotowa, bufet wygląda pięknie, pierwsi goście na horyzoncie…. Zaczynamy!

 

Konferencja przebiegła bez zakłóceń, po części merytorycznej gości zaprosiliśmy na lunch. To była nasza chwila na szybką zmianę aranżacji sali i przygotowanie jej do debaty. Z wielką przyjemnością obsługiwaliśmy prawie dwugodzinną debatę.

 

Wszystko wyszło idealnie, goście zadowoleni, ostatnie uściski dłoni i możemy wracać spełnieni do domu. A wam  jak się podoba?Zapraszamy do fotorelacji.

Uwielbiamy naszą pracę 

 

 

Warszawa jest okey! :)

22 lipca 2018

© 2019 created with webwavecms.com

Adres:

 

ul. 1 Maja 82a/7

58-500 Jelenia Góra

Kontakt:

 

tel. (48) 537 460 033

email: sb-events@wp.pl